Hoe gaan we dit doen ?
We doen dit LIVE óf in een PERSOONLIJK TELEFONISCH COACHGESPREK. In overleg kiezen we voor de manier die het meest passend is bij jou en datgene waar jij in wilt groeien!
Voor een wandeling spreken we meestal af in Holten (goed bereikbaar via A1 en met OV / treinstation). De prachtige natuur van de Holterberg (Sallandse Heuvelrug) leent zich perfect voor een schitterende ontspannen wandeling! De combinatie van de natuur en bewegen zorgt ervoor dat je ontspant, dat je weer ruimte krijgt in je hoofd en dat je kunt opladen. Tijdens het lopen is er alle rust en ruimte voor jou en de vragen die naar boven komen. Ik heb de volledige tijd en aandacht voor jóuw verhaal!
Van mij mag je verwachten dat ik jou vragen zal stellen. Dat ik inspiratie met je deel. Dat ik je de voeding geef die je nodig hebt om je weer sterk en krachtig te voelen. Hierbij maak ik gebruik van de natuur als inspiratiebron voor jouw eigen ontwikkeling! Daarnaast gebruik ik inzichten uit de positieve psychologie, filosofie en persoonlijke ontwikkeling.
Zo werken we samen aan tastbare verandering en de doelen die jij zelf stelt! Gewoon van mens tot mens. Ik ben namelijk geen therapeut, maar wil wél dat je gezien en gehoord wordt! Vanzelfsprekend is jouw verhaal in vertrouwen bij mij.



